Logo

RSS Print

Kontakta annonssäljare

Här hittar du kontaktinformation till våra annonssäljare för respektive varumärke

Tidskrifter och sajter

Allt om husvagn & camping

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60 

info@sb-media.se

Auto Motor & Sport

Erik Bergström

+46 8 545 160 75 

erik@sb-media.se

Bagaren och Kocken

Ingar Brynnel

+46 706 27 83 12

ingar.brynnel@egmont.se

Barbie

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60 

info@sb-media.se

BODY Magazine

Advertise

+46 8-22 44 80

carl@advertise.se

Båtnytt

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60 

info@sb-media.se

Classic Motor

Dan Larsson

+46 70 755 83 07

dan.larsson@egmont.se 

Goal

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60 

info@sb-media.se

Golf Digest

Nordiska Tillväxtbolaget

+46 8 410 272 00

info@tillvaxtbolaget.se

Hemmets Journal

Sara Löfgren

+46 8 728 23 45

sara.lofgren@egmont.se

Hemmets Journals Bästa Kryss

Ingar Brynnel

+46 706 27 83 12

ingar.brynnel@egmont.se

Hus & Hem

Thomas Sedin

+46 705 45 15 29

thomas.sedin@egmont.se

Hälsa

Tina Golub

+46 8 728 23 56

tina.golub@egmont.se

Icakuriren

Ingar Brynnel

+46 706 27 83 12

ingar.brynnel@egmont.se

Julia

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

Kalle Anka & C:o

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

KING Magazine

Advertise

+46 8 22 44 80

carl@advertise.se

Ljuva Minnen

Ingar Brynnel

+46 706 27 83 12

ingar.brynnel@egmont.se

Manolo.se

Advertise

+46 8 22 44 80

carl@advertise.se

Min Häst

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

Nära

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60 

info@sb-media.se

Pets

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

Power Magazine

Erik Stigsson

+46 70 677 74 09 

erik.stigsson@swipnet.se

Praktiskt Båtägande

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

Prinsessan

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

Pro Hockey

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60

info@sb-media.se

Scandinavian Retro

Thomas Sedin

+46 705 45 15 29

thomas.sedin@egmont.se

Sportfack

Nordiska Tillväxtbolaget

+46 8 410 272 00

info@tillvaxtbolaget.se

Svensk Golf

Nordiska Tillväxtbolaget

+46 8 410 272 00

info@tillvaxtbolaget.se

Svenska Öden & Äventyr

Ingar Brynnel

+46 706 27 83 12

ingar.brynnel@egmont.se

Utemagasinet 

Advertise

+46 8 22 44 80

carl@advertise.se

Vagabond

Advertise

+46 8 22 44 80

carl@advertise.se

V75-Guiden

Swartling & Bergström Media

+46 8 545 160 60 

info@sb-media.se

Wheels Magazine

Dan Larsson

+46 70 755 83 07

dan.larsson@egmont.se 

Åka Skidor

Advertise

+46 8 22 44 80

carl@advertise.se

Kontaktuppgifter övriga säljare:

Namn

Telefon

 e-mail

Magnus Broberg

+46 705 29 42 53

magnus.broberg@egmont.se

Mattias Wallenborg

+46 720 20 01 21

mattias.wallenborg@egmont.se

Oskar Olsson

+46 765 45 29 27

oskar.olsson@egmont.se