Logo

Annonseavdelingen

Anita Myrvang, Annonsekoordinator
Anita Myrvang, Annonsekoordinator

Norsk Ukeblad, Alt om Julen, Hjemmet Helse, Her og Nå
Tlf: 941 59 089
anita.myrvang@egmont.com

Bente Listhaug, Annonsekoordinator
Bente Listhaug, Annonsekoordinator

Lev Landlig, Maison Interiør, Maison Mat & Vin, Donald Duck, HjemmePC
Tlf: 415 31 453
bente.listhaug@egmont.com

Eivind Nemeth, seniorkonsulent
Eivind Nemeth, seniorkonsulent

Vi Menn, Vitenskap & Historie, Bil, Bobil, Båt, Villmarksliv, Jakt, Alt om fiske, Her og Nå
Tlf: 920 62 661
eivind.nemeth@egmont.com

Elisabeth Haugerud, Annonsekoordinator
Elisabeth Haugerud, Annonsekoordinator

Familien, Familiens Idébøker, Glade Barn, BAM, LUNCH, Pondus, Nemi, Billy
Tlf: 469 48 682

elisabeth.haugerud@egmont.com

Espen Moe, Salgsdirektør
Espen Moe, Salgsdirektør

Hjemmet, Norsk Ukeblad, Familien, Vi Menn, Vitenskap & Historie, Bil, Bobil, Båt, Villmarksliv, Jakt, Alt om fiske, Her og Nå
Tlf: 924 89 455
espen.moe@egmont.com

Janne Viken, Annonsekoordinator
Janne Viken, Annonsekoordinator

Kamille, Kamille-spesialer, Alt om Fiske, Jakt, Villmarksliv, Jakt-spesialer, Julia
Tlf: 997 38 685
janne.viken@egmont.com

Johanna Bugge, Salgs- og markedssjef
Johanna Bugge, Salgs- og markedssjef

ELLE, ELLE Decoration, ELLE Mat og Vin
Tlf: 411 64 601
johanna@elle.no

Vibeke Østlie, Annonsekoordinator
Vibeke Østlie, Annonsekoordinator

ELLE, Hjemmet, Foreldre & Barn, Babydrøm, Kryssord
Tlf: 941 53 131
vibeke.ostlie@egmont.com