Logo

RSS Print

Kontakt / Contact

Ring til annonceservice på +45 39 45 75 00 eller kontakt en af vores medarbejdere.  

 Adresse: Egmont Publishing A/S, Strødamvej 46, 2100 København Ø

 

Annoncesalg / Advertisement Sales:

 Tine Staunsager, Sales & Event Manager
 Mail
 Mobile +45 21 71 82 45

 

 Dennis Christiansen, Global Agent & Key Account Manager
 Mail
 Mobile +45 21 71 82 53

 

 Sanne Orlien, Key Account Manager
 Mail
 Mobile +45 20 18 18 86

 

 Thomas Johansen, Key Account Manager
 Mail
 Mobile +45 21 19 22 44

 

 Kristian Marcussen, Key Account Manager
Mail
Mobile +45 29 38 07 37

 

 Tanja Jessen, Key Account Manager
Mail
Mobile: +45 29 74 16 78

 

 Christian Moreno, Account Manager
Mail
Mobile: +45 42 75 43 44

 

 Carsten Henrik Jensen, KAM - Online
 Mail
 Mobile +45 40 76 14 01

 

 Kim Martin Sørensen, KAM - Online
 Mail
 Mobile +45 20 10 81 16

 

 Lasse Jakobsen, Online
 Mail
 Mobile: + 45 30 85 20 42

 


Back Office:

 Iben Schuler
Iben.Schuler@egmont.com
Tel. +45 39 45 75 10
Mobile: +45 30 85 20 46

 Birgitte Rosendahl
birgitte.rosendahl@egmont.com
Tel. +45 39 45 75 02
Mobile: +45 30 85 20 45

 Karen Haug Hartmann
karen.hartmann@egmont.com
Tel. +45 39 45 74 07
Mobile: +45 39 85 20 41

  Mette Eibye, Online
mette.eibye@egmont.com
Tel. +45 39 45 75 08
Mobile: + 45 30 85 20 40 

Natali Miara PedersenOrlov / Maternity Leave
natali.pedersen@egmont.com
Tel. +45 39 45 77 51
Mobile: + 45 30 85 20 44

 

Louise Lamborg, Online
louise.lamborg@egmont.com
Tel. + 45 39 45 75 18

 

  Lise-Lotte Waage, Distribution
lise-lotte.waage@egmont.com
Tel. +45 39 45 75 07
Mobile: + 45 30 85 20 47

  

  Michael Raadam, Manager
michael.raadam@egmont.com
Mobile +45 51 21 24 04

 

Henrik Dyring, Analyse konsulent / Analysis Consultant
henrik.dyring@egmont.com
Tel. + 45 39 45 76 11

 

Administration:

Jeanette Pedersen, Controller
jeanette.pedersen@egmont.com
Mobile: +45 40 27 92 77

 

Ledelse:

Thomas Hervø, Annoncechef / Head of Ad Sales
Thomas.Hervo@egmont.com
Mobile +45 20 20 36 76


Content Marketing 

 

 Anja Nordentoft
anja.nordentoft@egmont.com
Mobile: +45 30 85 20 43

 

Caroline Nexøe-Larsen, Project Manager
caroline.larsen@egmont.com
Mobile +45 60 18 55 38

 

Lisbet Lykke Sauer Blicher, Project Manager
lisbet.blicher@egmont.com
Mobile +45 41 11 36 26

 

Peter Julius Raun, Project Manager
peter.raun@egmont.com
Mobile +45 22 91 15 45

 

 Claes Laustsen, Content Marketing Director
claes.laustsen@egmont.com
Mobile +45 21 71 05 23